Masaż modelujący sylwetkę Body Shaping


Masaże modelujące sylwetkę wykonywane są za pomocą aparatu Body Shaping.

Body Shaping to jedno z najbardziej efektywnych urządzeń modelujących sylwetkę, redukujących cellulit oraz poprawiających budowę i kształt piersi. Zastosowane metody zabiegowe są skuteczne, a jednocześnie przyjemne i relaksujące. Oddziaływają one na tkanki powierzchowne, jak i na układ limfatyczny i mogą być połączone wraz z zastosowaniem zabiegów kosmetycznych.


Masaż ujędrniający na piersi lub na pośladki wykonywany jest przy użyciu plastikowych nakładek w formie kubków dostępnych w różnych rozmiarach. Aparat zasysa i zwalnia  partie ciała poddane zabiegowi, intensywnie je gimnastykując i stymulując wydzielanie hormonów. Dzięki temu tkanka mięśniowa staje się bardziej elastyczna i jędrna, co prowadzi do powiększenia i ujędrniania piersi w sposób naturalny i widoczny. Pośladki znacznie się podnoszą i stają się jędrne.
Zaleca się przeprowadzenie około 20 zabiegów, co drugi dzień.

Biust masujemy tylko 10 minut, a pośladki od 10 do 20 minut.

Masaż próżniowy-ssący wykonywany jest przy użyciu końcówek z kulkami w różnych rozmiarach. Zabieg polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu fałdu skórnego, który jest masowany przez kulki. Daje doskonałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu, eliminuje toksyny, uelastycznia skórę i działa drenująco.

Zaleca się przeprowadzenie około 20 zabiegów, co drugi dzień.Drenaż limfatyczny twarzy i ciała wykonywany jest przy użyciu szklanych końcówek (ssawek) w różnych rozmiarach. Zabieg ma za zadanie poprawę naturalnych funkcji krwioobiegu i systemu limfatycznego. Likwiduje obrzęki i ma działanie oczyszczające poprzez uwolnienie szkodliwych produktów przemiany materii, odtransportowanie ich naczyniami limfatycznymi do narządów filtrujących i wydalenie z organizmu poprzez mocz. Drenaż limfatyczny pozwala na osiągnięcie głębszej penetracji i lepszego skutku zabiegów. Może być użyty do wielu zabiegów w zakresie poprawy estetyki skóry twarzy i ciała.


Przeciwwskazania do stosowania Body Shapingu:

  • rozrusznik serca, ciąża, karmienie piersią, gruźlica, zaburzenia krążenia krwi, gorączka, choroby serca, nadciśnienie tętnicze, choroby zakaźne skóry, uszkodzenia i choroby skóry, przerwanie ciągłości skóry, żylaki, zakrzepowe zapalenie żył, naczynka (rozległa sieć), cukrzyca, nowotwory i guzy, przepuklina, tłuszczaki